O stronie

Serwis WWW Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Miłosierdzia Bożego, zwanej dalej Parafią, został przygotowany dla szeregu istniejących i wykorzystywanych przez internautów przeglądarek internetowych ale został zoptymalizowany dla oglądania i używania w Internet Explorer 10.0, Opera 12.0 ,Mozilla Firefox 3.6.3 lub Google Chrome 18.0.

Serwis wykonano w technologii html i php oraz zoptymalizowano do oglądania w różnych rozdzielczościach.Serwis należy oglądać w trybie kolorów wyższym od 256 kolorów.

Strony internetowe serwisu Parafii są redagowane na podstawie danych własnych oraz informacji uzyskiwanych w sieci WWW. Ewentualne błędy, wszelkie opinie, uwagi i propozycje proszę kierować na adres email: rzeplin@archidiecezja.wroc.pl.

Niniejszym autor strony zapewnia, iż dołożył wszelkich starań aby informacje zawarte w serwisie były pełne, aktualne i zgodne z rzeczywistością.

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że przeglądając niniejszy serwis znaleźliście Państwo wszelkie potrzebne materiały i informacje.

Zaktualizowano w kwietniu 2020 roku.