Kościół filialny Karwiany

<< Wstecz 1 2 Dalej >>

Biskup świdnicki zachęca do włączenia się w nowennę w intencji ks. Michała Olszewskiego
Zachęta Biskupa Świdnickiego do włączenia się w Modlitwę do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej

Opublikowane dnia: 8-09-2024 6:18

Czego nie robić, kiedy masz doła?
Chcę Ci pokazać, że Bóg nas nami czuwa choćby nie wiem co się działo. Usłyszysz o przewodniku po Ziemi Świętej który dokonał cudu na pielgrzymce. Poznasz niezwykłe losy chłopca, który doznał poparzeń, a którego twarz w cudowny sposób się zagoiła, pozostawiając jedynie mały ślad – symboliczne świadectwo Bożej interwencji.

Spotkanie z Bronisławem Wildsteinem w Częstochowie
28. Pielgrzymka Czytelników, pracowników Tygodnika Katolickiego "Niedziela" na Jasną Górę

Życie trzeba przeżyć
Czy człowiek może odebrać sobie życie? Oczywiście, że może. Czy jednak mu wolno? Zamiast uzasadniać, że samobójstwo słusznie budzi zgrozę, powiem raczej parę słów o postawach samobójczych, bo to one, choć stosunkowo rzadko, kończą się zamachem na swoje życie i prawie zawsze są źródłem takich zamachów.